تعمیر شیشه سکویت(میرال)

گاهی درب‌های شیشه ای سکوریت(میرال) بدون دلیل خاصی(یا به دلیل نصب اشتباه) به سختی باز و بسته می‌شوند، در این هنگام تعمیر شیشه سکوریت(تعمیرات شیشه میرال) می‌تواند سبب جلوگیری از خرابی بیشتر درب شیشه سکوریت شود. بنابراین در این جور مواقع جهت جلوگیری از شکستن درب شیشه‌ای سکوریت بهتر است هرچه سریع‌تر با یک متخصص مجرب تماس بگیرید.
وجود هرگونه مشکل در درب شیشه ای میرال شامل تعمیر استوپ، پمپ، جک و … می‌تواند توسط تکنسین مجرب در مدت زمان کوتاهی رفع شود. چناچه به دنبال اطلاعات بیشتری درمورد تعمیرات درب‌های شیشه سکوریت هستید تا انتهای متن با ما همراه باشید.

در کوتاه‌ترین زمان

با یک سرچ کوتاه در اینترنت

فقط با یک تماس

خدمات تعمیرات شیشه سکوریت(میرال)

با توجه به اینکه شیشه سکوریت معمولا در ورودی مغازه و ساختمان تعبیه می‌شود، در طول روز به صورت مرتب توسط افراد مختلف باز و بسته خواهد شد. از همین رو احتمال بروز انواع خرابی در این درب‌ها وجود دارد. از طرفی با توجه به ماهیت در شیشه سکوریت، در صورت مشاهده کوچکترین عیب و ایراد باید سریعا با تکنسین مربوطه تماس گرفت و برای تعمیر شیشه سکوریت تمهیدات لازم را انجام داد. خدمات تعمیر درب شیشه ای سکوریت شامل تعمیر یا تعویض استوپ، پمپ، جک، قفل یا رگلاژ در می‌باشد.

در ادامه خدمات یک متخصص تعمیرات شیشه سکوریت را با هم بررسی می‌کنیم:

 • تعویض یا تعمیر استوپ شیشه سکوریت
 • تعویض یا تعمیر جک درب شیشه سکوریت
 • تعویض یا تعمیر قفل شیشه سکوریت
 • رگلاژ شیشه سکوریت
 • تعمیر شیشه سکوریت شکسته
تعمیرات یخچال با تکنسین مجرب
آگهی بیشتر...

تعویض یا تعمیر استوپ شیشه سکوریت

استوپ درب شیشه سکوریت (روکار یا توکار) وظیفه نگهداری و باز و بسته کردن آسان و ایمن درب را برعهده دارد. هرگونه خرابی یا لقی در این قطعه می‌تواند ضمن بروز مشکل در باز و بسته شدن درب، خطرات زیادی برای افراد به همراه داشته باشد. تعمیر استپ درب سکوریت یا همان تعمیر پمپ شیشه سکوریت از رایجترین خدمات متخصصین تعمیرات درب سکوریت شیشه ای می‌باشد.

تعویض یا تعمیر جک درب شیشه سکوریت

در برخی از نمونه‌های درب شیشه سکوریت از جک به عنوان ابزاری جهت بسته شدن خودکار درب استفاده شده است. طبیعتا خرابی در این قطعه می‌تواند باعث بروز مشکلات عدیده در باز و بسته شدن درب شود. در این مواقع احتیاج است تا از تخصص تکنسین استفاده کرد و مشکل را برطرف نمود.

چه زمانی جهت اعزام نیروی تعمیرکار شیشه سکوریت اقدام کنیم؟

همانطور که گفته شد، شیشه سکوریت به دلیل باز و بسته شدن زیاد در طول روز استهلاک بالایی دارد. همچنین هرگونه خرابی در این درب ممکن است باعث بروز حوادث مالی و جانی شود. بنابراین در صورت مشاهده کوچکترین نشانه‌های خرابی می‌بایست هرچه سریعتر برای تعمیر شیشه سکوریت اقدام کرد. علائم زیر نشان می‌دهد شما نیاز به خدمات تعمیر درب شیشه ای سکوریت دارید:

 • سخت باز و بسته شدن درب
 • سرعت زیاد در هنگام بسته شدن درب
 • ایجاد صدای نابهنجار در زمان باز و بسته شدن درب
 • لب پر شدن شیشه
 • لق شدن محل اتصال درب شیشه ای به استوپ
 • خراب شدن قفل درب

 

تعمیرات درب شیشه ای سکوریت توسط تکنسین متخصص!

در زمان تعمیرات شیشه میرال یک نکته بسیار مهم وجود دارد: هرگز برای تعمیر درب شیشه ای سکوریت خودسرانه اقدام نکنید! بارها مشاهده شده تعمیر درب سکوریت توسط افراد غیرمتخصص باعث بروز حادثه شده است. مثلا ممکن است شیشه بر اثر ضربه یا فشار زیاد خرد شود. در نتیجه بهترین کار در زمان مشاهده علائم خرابی در درب شیشه‌ای سکوریت سپردن تعمیرات به یک نیروی متخصص و حرفه ای است.