تعمیر یخچال فریزر بوش

خدمات تعمیر یخچال فریزر بوش شامل؛ تعمیر برد یخچال بوش، تعمیر فن یخچال بوش، تعمیر درب یخچال بوش، تعمیر فریزر یخچال بوش، تعویض قطعات یخچال با قطعات اورجینال … توسط تعمیرکار یخچال بوش می‌باشد. اگر یخچال برند بوش شما هر یک از علائم یا نشانه‌های خرابی را دارد یا این که نیاز به شارژ گاز یخچال بوش می‌باشد، بهتر است هرچه سریع‌تر با یک تعمیرگاه یا نمایندگی مجاز تعمیر یخچال بوش تماس گرفته و مشکل خود را مطرح نمایید تا با اعزام به موقع تعمیرکار یخچال فریزر بوش نسبت به رفع آن اقدام نمایید.

اگر یخچال بوش شما دچار مشکل شده است، اگر سرمایش کافی ندارد یا این که قطعه‌ای از آن دچار خرابی شده و این مورد سبب اختلال در استفاده از آن شده است، بنابراین هرچه سریع‌تر با تماس با یک تعمیرگاه مرکزی یخچال فریزر بوش می‌توانید جهت رفع مشکل و تعمیر یخچال بوش اقدام نمایید. برای این کار می‌توانید به نمایندگی تعمیرات یخچال بوش مراجعه کنید.
یخچال فریزرهای برند بوش (BOSCH) کیفیت بسیار بالایی دارند. البته این لوازم خانگی پس از مدتی دچار استهلاک شده و با خرابی مواجه می‌شوند. آیا یخچال برند بوش شما کار نمی‌کند؟ شاید سرمایش کافی ندارد؟ شاید هم در طول کار سر و صدای زیادی ایجاد می‌کند. به هر حال خرابی یخچال اتفاقی ناراحت‌کننده است و باید در اسرع وقت برای رفع مشکل اقدام کرد.

پیدا کردن تعمیرکار یخچال بوش در زمان کوتاه

شماره تماس نمایندگی تعمیرات یخچال بوش با سرچ کوتاه در گوگل

اعزام تعمیرکار یخچال فریزر بوش با یک تماس

خدمات تعمیر یخچال بوش Bosch

تعمیر یخچال بوش شامل عیب یابی، تعویض قطعات با قطعات اورجینال(اصل) و رفع هر گونه مشکل یخچال فریزر برند بوش(Bosch) توسط نمایندگی‌ها یا تعمیرگاه‌ها است، این کار بهتر است توسط تکنسین یا تعمیرکار مجربی انجام شود که تحت مرکز تعمیرات یخچال بوش، اعزام می‌شوند.

چنانچه برای تعمیر یخچال خود از نمایندگی تعمیرات یخچال بوش کمک بگیرید، پروسه رفع عیب دستگاه شما با سرعت و کیفیت بالا انجام خواهد شد. معمولا نمایندگی‌های بوش هیچگونه محدودیتی در ارائه خدمات خود نداشته و خرابی را با دقت بالا برطرف می‌کنند. اشتباه بسیاری از افراد این است که تعمیر یخچال فریزر بوش را به یک فرد ناشناس می‌سپارند. در حالی که تکنسین نمایندگی‌های بوش تجربه بالایی در زمینه تعمیر انواع یخچال فریزر این برند دارند.

اگر همچنان می‌خواهید از تعمیرکاران محلی برای تعمیر یخچال بوش خود کمک بگیرید، بسیاری از خدمات زیر شامل حال شما نمی‌شود:

 • تعمیر برد یخچال بوش
 • تعمیر فن یخچال بوش
 • تعمیر درب یخچال بوش
 • تعمیر فریزر یخچال بوش
 • سرویس یخچال بوش
 • تعمیر فریزر بوش
 • تعمیر آبسردکن یخچال فریزر بوش
 • تعویض یا تعمیر نوار دور درب یخچال فریزر بوش در منزل
 • تعمیر یا تعویض موتور یخچال برند بوش
 • رفع ایرادات و خطاهای یخچال بوش
 • رفع مشکل روشن نشدن یخچال فریزر بوش
 • رفع مشکل آبریزی یخچال بوش در منزل
 • رفع خرابی صدای‌های غیر طبیعی یخچال
 • تعمیرات هیتر، المنت یخچال بوش توسط تعمیرکار مجرب در منزل
رفع مشکل و تعمیرات یخچال فریزر بوش در منزل یا محل

البته یک تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر بوش می‌تواند تمامی خدمات مربوط به تعمیرات و رفع مشکلات فنی یخچال بوش را در منزل رفع نماید، در مواردی بسیار نادر ممکن است برای عیب یابی و تست، قطعه مورد نظر در تعمیرگاه منتقل شود که در این صورت حتما از تعمیرکار یا نماینده تعمیر یخچال رسید دریافت نمایید و از صحت آدرس نمایندگی مطمئن شوید.

آگهی بیشتر...

هزینه تعمیر یخچال بوش

با توجه به این که خدمات تعمیرات یخچال بوش شامل تعویض و تعمیر قطعات و یا خدمات دیگر می‌شود نمی‌توان به صورت قطعی قیمت ثابتی را برای آن در نظر گرفت به عنوان مثال هزینه تعویض ترموستات یخچال بوش چیزی حدود 290.000 تا 490.000 می‌باشد که به دلایلی مانند نوع یخچال بوش این هزینه می‌تواند متفاوت باشد.
جدا از این مورد برخی از هزینه‌های تعمیرات یخچال بوش شامل دیگر تعرفه‌های جانبی هستند به عنوان مثال شارژ گاز یخچال بوش به ظاهر شاید هزینه آن بین 950.000 تومان تا 1400.000 تومان متغییر باشد اما در صورتی که نیاز به رفع نشتی و وکیوم باشد علاوه بر هزینه شارژ، مبلغی حدودی 250.000 تا 400.000 به آن اضافه خواهد شد. از این جهت ما در جدول زیر به لیستی از تعرفه‌ها، دستمزدها و … به صورت حدودی پرداخته‌ایم. اما اگر می‌خواهید قیمت کامل را متوجه شوید باید با یک تعمیرکار یخچال بوش تماس گرفته و با شرح کامل مشخصات یخچال برند بوش خود و نوع خرابی، قیمت دقیق را جویا شوید.

جدول هزینه تعمیرات یخچال

انواع خدمات مربوط به تعمیرات و تعویض قطعات بوش به همراه قیمت آنها در جدول زیر شرح داده شده است:

خدمات تعمیرات یخچال فریزر بوش به همراه هزینه
ارائه خدمات شارژ گاز یخچال فریزر 950.000 تومان تا 140.000 تومان
خدمات رفع نشتی و وکیوم (در هنگام شارژ گاز) 250.000 تومان تا 400.000 تومان
تعویض فیلتر درایر 90.000 تومان تا 145.000 تومان
شتشوی مدار 140.000 تومان تا 260.000 تومان
تعویض صفحه تریزون 440.000 تومان تا 690.00 تومان
اضافه کردن کندانسوز ضمیمه 140.000 تومان تا 440.000 تومان
تعویض یا تعمیر برد یخچال بوش از 100.000 تومان تا قیمت برد + دستمزد تعویض
تعویض ترموستات یخچال فریزر بوش 280.000 تومان تا 490.000 تومان
تعویض قطعه سنسور یخچال بوش 180.000 تومان تا 300.000 تومان
تعویض فن موتور یخچال فریزر بوش 590.000 تومان تا 890.000 تومان
تعویض فن داخلی "معمولی" یخچال بوش 690.000 تومان تا 1.290.000 تومان
تعویض فن داخلی "سرامیکی" یخچال فریزر بوش 780.000 تومان تا 280.000 تومان
تعمیر یا تعویض تایمر یخچال 230.000 تومان تا 590.00 تومان
تعویض نوار دور درب یخچال بوش 330.000 تومان تا 995.000 تومان

تعمیر فریزر بوش

شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شود که اعزام تعمیرکار یا انجام خدمات تعمیرات یخچال برند بوش امکان‌پذیر است؟ باید گفت که با ثبت درخواست تعمیرات یخچال فریزر بوش در نمایندگی‌ها و تعمیرگاه‌های مجاز می‌توان از خدمات سیار و اعزام نیرو بهره‌مند شد. اتفاقی که از طرفی کار شما را آسانتر می‌کند و از طرف دیگر تعمیر خرابی را تسریع می‌بخشد.
از این جهت شما می‌توانید با خیال راحت خود نیز شاهد انجام مراحل تعمیرات قطعات و یا تست سلامت یخچال بوش خود در منزل باشید و همچنین در صورتی که تعمیرکار بخواهد قطعه‌ای را تعویض نماید در همان لحظه از شما اجازه بگیرد.
البته گاهی ممکن است تعمیرکار یا نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بوش به دلیل عدم اطلاع از قطعه خراب شده ابتدا یخچال را بررسی کرده و یک بار دیگر قطعات مورد نظر را تهیه کرده و همراه خود به منزل یا محل مورد نظر بیاورد.

تعمیر یخچال بوش در تهران

اگر ساکن تهران هستید و می‌خواهید با یک تعمیرکار مجرب یخچال در تهران تماس بگیرید بهتر است به صفحه تعمیر یخچال بوش در تهران مراجعه کرده و از بین تعمیرگاه یا نمایندگی تعمیرات یخچال موجود در تهران، با توجه به نیاز خود تکنسین مورد نظر را انتخاب نمایید.

ارائه خدمات یخچال بوش به صورت شبانه روزی

گرچه شاید ارائه خدمات شبانه روزی برای یخچال یک مورد غیر عادی باشد اما خب در بعضی از موارد ممکن است شما مشغله زیادی داشته باشید و فقط بتوانید در ساعات‌هایی مانند شب یا صبح زود از تعمیرکار بخواهید که یخچال بوش شما را تعمیر کند در این صورت وجود یک تعمیرگاه مجاز شبانه‌روزی یخچال فریزر بوش برای رفع ایرادات یخچال بسیار ضروری است.
مهم نیست یخچال شما چه ساعتی از شبانه روز خراب شده باشد! چرا که در هر صورت باید سریعا برای رفع مشکل دست به کار شوید. ارائه خدمات به صورت 24 ساعته یکی دیگر از امتیازات مثبتی است که بسیاری از نمایندگی‌های بوش از آن بهره می‌برند.

اعزام تکنسین مجرب و متخصص برای رفع مشکل یخچال Bosch

با درخواست خدمات از نمایندگی تعمیرات یخچال بوش نیروهای حرفه‌ای، مجرب و آموزش دیده برای تعمیر یخچال اعزام می‌شوند. این موضوع باعث می‌شود تعمیر خرابی با سرعت و دقت بیشتری انجام شود، چرا که تکنسین مربوطه کار خود را بلد است.

رفع مشکل خرابی در سریعترین زمان

با سپردن تعمیر یخچال فریزر بوش به مراکز مجاز می‌توان از تعمیر در سریعترین زمان اطمینان حاصل کرد. تعمیرکاران عادی و محلی عموما با محدودیت‎های زمانی مواجه هستند. ممکن است تایم این افراد در زمان بروز مشکل برای دستگاه شما پر باشد. اما نمایندگی همیشه متخصص برای خدمت رسانی دارد.

تعویض قطعات با قطعات اورجینال یخچال Bosch

در بسیاری از مواقع پس از اعزام نیرو جهت تعمیر یخچال بوش، مشخص می‌شود علت خرابی با معیوب شدن یکی از قطعات داخلی یخچال مرتبط است. در این مواقع باید قطعه فرسوده تعویض شود. در صورت دریافت خدمات از نمایندگی این اطمینان وجود دارد که قطعه تعویضی از کیفیت بالایی برخوردار است.

ارائه گارانتی تعمیر یخچال بوش

شاید یخچال برند بوش شما تعمیر شد، اما پس از مدتی دوباره همان مشکل بروز پیدا کرد. در این صورت چه تضمینی وجود دارد که تعمیرکار مسئولیت خدمات خود را بر عهده بگیرد؟ اگر نمایندگی تعمیرات یخچال بوش، را انتخاب کرده‌باشید، در این صورت ضمانت دریافت می‌کنید. این ضمانت برای چنین روزی به شما ارائه می‌شود.

برخورداری از قیمت مناسب برای رفع مشکل یخچال بوش

در نهایت باید بدانید تعمیریخچال بوش توسط نمایندگی یا مرکز مجاز قیمت عادلانه‌ای دارد. بسیاری از تعمیرکاران شخصی قیمت‌های گزافی از مشتریان دریافت می‌کنند که واقعا غیرمنصفانه است.

پرتکرارترین پرسش‌های مربوط به رفع مشکل یخچال فریزر بوش

پاسخ به سوالات تعمیر یخچال بوش

چگونه می‌توانیم نمایندگی تعمیر یخچال بوش را پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن شماره نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بوش می‌توانید وارد آگهی‌های مربوط به نمایندگی یخچال بوش شوید.

هزینه تعمیرات یخچال فریز بوش چگونه محاسبه می‌شود؟

با توجه به نوع خرابی یخچال(موتور، المنت، آبسردکن ...) و مدت زمان عیب یابی یخچال، هزینه تعمیرات متفاوت می‌باشد.

چگونه از اعتبار تعمیرکار یا نمایندگی تعمیرات یخچال بوش مطئمن شویم؟

برای اعزام نیروی تعمیر یخچال فریز بوش درب منزل یا محل کار حتما از مجوز‌ها و پروانه کسب تعمیرگاه مطمئن شوید.

خدمات تکنسین تعمیر یخچال بوش شامل چه مواردی است؟

هر گونه مشکل تعمیر و تعویض قطعات داخلی یخچال بوش توسط تعمیرکار حرفه‌ای یخچال فریزر امکان‌پذیر است.

چه زمانی باید به نمایندگی تعمیرات یخچال بوش مراجعه شود؟

برخی از مشکلات در زمان تعمیر یخچال بوش نسبتا شایع هستند. در واقع بسیاری از گزارش‌های مبنی بر خرابی یخچال فریزر بوش با مشاهده یکی از موارد زیر ارائه می‌شود:

 • نداشتن سرما
 • فاسد شدن مواد غذایی
 • برفک زدن یخچال بدون برفک
 • یکسره کار کردن
 • خرابی یخساز
 • صدای زیاد
 • خراب شدن موتور
 • ارور یخچال
 • آبریزی یخچال
 • خاموش و روشن شدن یخچال
 • بوی سوختگی از یخچال

در صورت مشاهده هر کدام از نشانه‌های بالا یا حتی سایر نشانه‌هایی که خبر از عملکرد ناسالم دستگاه می‌دهند، می‌بایست خیلی سریع با شماره تلفن نمایندگی تماس گرفته یا به مراکز تعمیریخچال بوش مراجعه نمایید.

هزینه تعمیر یخچال فریزر بوش

اگر می‌خواهید از هزینه تعمیر یخچال فریزر بوش مطلع شوید، کافی است به نمایندگی تعمیرات یخچال بوش درخواست تعمیرات خود را ارائه دهید. نکته این است که پس از مراجعه تعمیرکار و بررسی و عیب یابی امکان تعیین قیمت تعمیر یخچال بوش وجود خواهد داشت. تا پیش از بررسی دقیق تکنسین ارائه هزینه خدمات امری دور از ذهن است.

تعمیر یخچال فریزر بوش؛ اعزام تعمیرکار یخچال بوش

همانطور که گفته شد خدمات یخچال بوش شامل اعزام نیرو به درب منزل می‌شود. اعزام نیرو با هدف بهبود کیفیت خدمت رسانی از سمت نمایندگی تعمیر یخچال فریزر بوش انجام می‌شود. واضح است امکان حمل و نقل یخچال به تعمیرگاه بسیار سخت و دشوار است. با آگاهی از این موضوع تعمیرکاران شخصا به خانه یا محیط کار شما مراجعه کرده و نسبت به عیب یابی و تعمیر دستگاه اقدام می‌نمایند.
برای دریافت خدمات تعمیر یخچال بوش در منزل می‌توانید با هر یک از مرکز تعمیر مجاز یا نمایندگی تعمیرات یخچال بوش تماس گرفته و جهت رفع خرابی یخچال خود اقدام نمایید، برای این کار ما در سایت کاری تی لیستی از نمایندگان یخچال بوش را قرار داده‌ایم و شما می‌توانید با توجه به نوع خرابی یخچال و اعزام تعمیرکار یخچال بوش بدون جابجایی دستگاه با آنها تماس بگیرید.