رنگ کاری یخچال فریزر (قدیمی)

 

رنگ آمیزی یخچال قدیمی جایگزین مناسبی به جای خرید یخچال فریزر نو و تازه است. اگر یخچال فریزر شما کهنه  شده و به اصطلاح رنگ و روی اولیه خود را از دست داده، دو گزینه پیش روی شما قرار دارد: خرید یک یخچال نو یا تغییر رنگ یخچال! از آنجا که خرید یخچال فریزر هزینه زیادی دارد، بسیاری از افراد رنگ کاری یخچال فریزر را ترجیح می‌دهند. در طول رنگ کردن یخچال می‌توانید ضمن نوسازی ظاهر یخچال،  رنگ آن را با دکوراسیون کلی آشپزخانه ست کنید. فراموش نکنید رنگ کردن یخچال شامل دو بخش کلی، یعنی رنگ آمیزی درب یخچال و تغییر رنگ بدنه یخچال می‌شود. البته در اغلب اوقات مشتری تغییر رنگ کل یخچال را سفارش می‌دهد.

پیدا کردن رنگ کار یخچال در کوتاه‌ترین زمان

پیدا کردن متخصص رنگ آمیزی یخچال با یک سرچ

تماس با متخصص تغییر رنگ یخچال

رنگ آمیزی یخچال یا تغییر رنگ قسمت های مختلف یخچال

رنگ آمیزی یخچال شامل دو بخش رنگ آمیزی درب یخچال و رنگ امیزی بدنه یخچال است. این خدمات با هدف زیباسازی و نوسازی ظاهر یخچال فریزر قدیمی ارائه می‌شود. در ادامه هر یک از خدمات تغییر رنگ را معرفی می‌کنیم؛

رنگ آمیزی در یخچال

تغییر رنگ درب یخچال یکی از رایج‌ترین خدمات مربوط به رنگ کردن یخچال است، چرا که درب یخچال ضمن اینکه در معرض دید قرار دارد، بیشتر دچار ضربه، آسیب و رنگ رفتگی می‌شود.

رنگ آمیزی بدنه یخچال

تغییر رنگ بدنه یخچال یکی دیگر از خدمات رنگ کردن یخچال فریزر است. این خدمت با هدف رنگ آمیزی بدنه انجام می‌شود.

رنگ کاری و تغییر رنگ درب و بدنه یخچال سفید

معمولا ثبت سفارش رنگ آمیزی یخچال توسط مشتری به صورت کلی صورت می‌پذیرد. در واقع رنگ کردن یخچال غالبا به صورت ترکیبی از رنگ آمیزی درب و بدنه به مشتریان ارائه می‌شود.
بسته به موقعیت یخچال فریزر، در معرض دید بودن بدنه، میزان رنگ و رو رفتن درب و بدنه و غیره می‌توان از خدمات رنگ آمیزی درب، بدنه و یا کل یخچال استفاده نمود.

آگهی بیشتر...

مزیت مراجعه به متخصص جهت رنگ آمیزی یخچال

از آنجا که عملیات تغییر رنگ یخچال یک امر تخصصی است، بنابراین این کار باید تحت نظر تکنسین حرفه‌ای و کاربلد انجام شود. تمام فرایندهای رنگ کردن یخچال، از انتخاب رنگ مناسب گرفته تا سمباده کشی، زیرسازی و پاشیدن رنگ روی یخچال، همگی نیاز به مهارت دارد. بنابراین هرگونه اقدام خودسرانه یا غیرحرفه‌ای می‌تواند مشکلات عدیده‌ای برایتان به وجود آورد. در نتیجه اگر مایل هستید یخچال شما بدون دردسر رنگ آمیزی شود، حتما باید آن را به متخصصین تعمیرات و رنگ آمیزی یخچال بسپارید.

مراحل انجام تغییر رنگ و رنگ کاری یخچال فریزر توسط تکنسین

مراحل رنگ کردن یخچال توسط متخصصین به صورت زیر است؛

  1. کشیدن یخچال از برق
  2. خالی کردن فضای داخلی یخچال از مواد غذایی
  3. تمیز کاری درب و بدنه یخچال
  4. کشیدن سمباده روی سطح یخچال فریزر
  5. جدا کردن رنگ از سطح یخچال با دستگاه مخصوص
  6. انتقال یخچال به محیط باز (در صورت امکان)
  7. زیرسازی سطح یخچال
  8. رنگ کردن یخچال طبق نظر مشتری

 پس از اتمام رنگ کاری یخچال باید منتظر بمانید تا رنگ کاملا خشک شود.

آیا تغییر رنگ یخچال در منزل امکان پذیر است؟

بله، امکان رنگ آمیزی یخچال در خانه فراهم است. منتهی در طول رنگ کاری ذرات شیمیایی در هوا پخش می‌شود که می‌تواند سبب بروز حساسیت شود. همچنین ممکن است در طول فرایند رنگ زدن به یخچال، سایر وسایل آشپزخانه نیز رنگی شوند. بنابراین بهتر است تغییر رنگ یخچال در یک محیط باز نظیر حیاط صورت پذیرد.

هزینه انجام خدمات تغییر رنگ و رنگ آمیزی یخچال فریزر

هزینه رنگ کاری یخچال فریزر به عوامل مختلفی بستگی دارد. در این میان نوع رنگ انتخابی مهمترین معیار در برآورد قیمت خدمات تغییر رنگ یخچال فریزر است، اما علاوه بر آن، عواملی نظیر میزان خرابی، ابعاد یخچال، تخصص تعمیرکار و غیره هر یک تاثیرات منحصر به فردی روی تعرفه نهایی این خدمات دارند.

نحوه ثبت سفارش رنگ کاری یخچال

جهت رنگ آمیزی یخچال کافی است یک تعمیرگاه مجاز در محل سکونت خود پیدا کنید. برای این کار کافی است از طریق فرم بالای سایت کاری تی شهر و محله خود را انتخاب کنید. سپس از تب دسته بندی‌ها گزینه تعمیرات و سرویس یخچال فریزر را وارد نماید. با جستجوی فیلترهای وارد شده، لیستی از مراکز تعمیراتی یخچال را پیدا خواهید کرد که اقدام به تغییر رنگ یخچال می‌کنند. شما می‌توانید از طریق تماس تلفنی با نمایندگی مربوطه، پروسه رنگ آمیزی درب یخچال، رنگ کاری بدنه یخچال و یا رنگ آمیزی کل یخچال را به برترین تکنسین تهران بسپارید.