تعمیر تلویزیون سونی

از آنجایی که تعمیر تلویزیون سونی یک کار تخصصی است، در صورت خرابی یا مشکل در عملکرد تلویزیون خود باید عیب یابی و تعمیرات آن را به یک تعمیرکار متخصص و با تجربه بسپارید. کاری تی با ارائه شماره تماس تعمیرگاه مرکزی تلویزیون سونی شما را در یافتن تکنسین‌های برتر همراه می‌کند. شما می‌توانید از طریق همین صفحه به صورت فوری با نزدیک‌ترین تعمیرکار یا نمایندگی تعمیر سونی تماس بگیرید.

دریافت خدمات از نمایندگی یا مرکز تعمیر مجاز مزایای بیشماری دارد. اول اینکه تعمیرکار تلویزیون سونی به درب منزل اعزام می‌شود و تعمیرات را باکیفیت بالا انجام می‌دهد. دوم اینکه پس از انجام تعمیرات با ارائه فاکتور خدمات و ضمانت نامه تعمیرات خیال شما را از تعمیرات حرفه‌ای با قیمت مناسب آسوده خاطر می‌کند. همچنین یک نمایندگی ویژگی‌هایی مانند ارائه برگه امانت در صورت نیاز به حمل قطعه معیوب به تعمیرگاه دارد که هیچ یک از تعمیرگاه‌های محلی آن را ارائه نمی‌دهند.

در کوتاه‌ترین زمان نسبت به تعمیر تلویزیون سونی خود اقدام کنید.

کلمات مرتبط با تعمیرات تلویزیون سونی را در گوگل سرچ کنید و وارد سایت کاری‌تی شوید.

فقط با یک تماس اقدام به اعزام تعمیرکار تلویزیون سونی نمایید.

خدمات تعمیرگاه مرکزی تلویزیون سونی sony))

خدمات نمایندگی رسمی تلویزیون سونی شامل تعمیر قطعات تلویزیون سونی اعم از برد مین، منبع تغذیه، اینورتور، کنترل، آداپتور و پنل تلویزیون سونی می‌شود. همچنین یک نمایندگی یا مرکز تعمیر سونی وظیفه دارد خرابی انواع مدل‌های سونی (تعمیر تلویزیون سونی قدیمی و جدید) را انجام دهد.

برخی از رایج‌ترین خدماتی که برای رفع آن نیاز به اعزام تعمیرکار تلویزیون سونی از نمایندگی می‌باشد، عبارت است از:

  • تعمیر آداپتور تلویزیون سونی
  • تعمیر ال سی دی تلویزیون سونی
  • تعمیر تلویزیون ال ای دی سونی
  • تعمیر پنل تلویزیون سونی
  • تعمیر کنترل تلویزیون سونی
  • تعمیر برد تلویزیون سونی
  • تعمیر پاور تلویزیون سونی
  • تعمیر تلویزیون لامپی سونی (قدیمی)
  • تعمیر تلویزیون پروجکشن سونی

در ادامه برخی از رایج‌ترین خدمات فوق را بررسی می‌کنیم.

تعمیر آداپتور تلویزیون سونی

آداپتور تلویزیون سونی نقش منبع تغذیه را برعهده دارد، به طوری که جریان برق را وارد دستگاه می‌کند. هرگونه خرابی در آداپتور می‌تواند عملکرد دستگاه را دچار مشکل نماید. یکی از رایج‌ترین خدمات نمایندگی‌های تعمیرات سونی همین تعمیر ایرادات مربوط به آداپتور است.

تعمیر ال سی دی تلویزیون سونی

بیشتر مدلهای چند سال گذشته سونی با صفحه نمایش ال سی دی روانه بازار شده‌اند. خرابی پنل ال سی دی سونی نسبتا رایج است، اما نیازی به نگرانی ندارد! چرا که با تعمیر تلویزیون ال سی دی سونی می‌توانید مجددا از دستگاه خود استفاده کنید. تعمیر ال سی دی سونی یکی از زیرمجموعه‌های تعمیر تلویزیون سونی است که توسط نمایندگی ال سی دی سونی ارائه می‌شود.

تعمیر تلویزیون ال ای دی سونی

به مرور زمان، فناوری ال ای دی جایگزین ال سی دی شد. از همین بابت بیشتر مدل‌های جدید تلویزیون سونی دارای پنل ال ای دی هستند. تعمیر ال ای دی سونی یکی دیگر از خدمات مراکز تعمیر است. بنابراین در صورت خراب شدن پنل ال ای دی تی وی خود می‌توانید با مرکز تعمیرات سونی تماس بگیرید.

تعمیر پنل تلویزیون سونی

به طور کلی مشکلات مربوط به پنل تلویزیون‌های سونی بسیار رایج هستند. هرگونه ضربه، فشار، آب خوردگی، سوختگی پیکسل و … می‌تواند به پنل تی وی آسیب برساند. با این حال همانطور که گفتیم، این مشکلات، چه در پنل‌های ال سی دی چه در پنل‌های ال ای دی، غالبا با مراجعه به نمایندگی اصلی تلویزیون سونی به راحتی قابل برطرف شدن هستند.

تعمیر کنترل تلویزیون سونی

کنترل یکی از قطعات جانبی تلویزیون سونی است که با استفاده از آن می‌توان تنظیمات دستگاه را اعمال کرد. با توجه به کاربرد زیاد این قطعه، خراب شدن آن نسبتا شایع می‌باشد. در صورت خراب شدن کنترل به جای تعویض آن می‌توانید از خدمات تعمیر تلویزیون سونی استفاده کرده و کنترل خود را تعمیر نمایید.

تعمیر تلویزیون لامپی سونی (قدیمی)

در حال حاضر تلویزیون‌های لامپی سونی کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند، اما هنوز هم در بسیاری از مکان‌ها این محصولات مشاهده می‌شوند. با وجود سیستم نسبتا ساده، تعمیر چنین تی وی‌هایی باید توسط تعمیر کار تلویزیون سونی انجام شود. در صورت نیاز به تعمیرات تلویزیون لامپی سونی به مرکز تعمیرات مجاز مراجعه کنید.

تعمیر تلویزیون پروجکشن سونی

تلویزیون پروجکشن از جمله دستگاه‌های نسبتا قدیمی سونی است که مشکلات مختلفی اعم از تار شدن صفحه نمایش، روشن نشدن، کاهش کیفیت تصویر و … را به همراه دارد. تعمیر تی وی های پروجکشن یکی دیگر از خدمات تعمیرگاه مرکزی تلویزیون سونی است. در صورت نیاز به این خدمات حتما به یک تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

شماره تماس تعمیرکار تلویزیون سونی؛ کاری تی

اگرچه می‌توان تعمیرات تلویزیون سونی را به تعمیرکار محلی یا مرکز تعمیر سیار سپرد، اما اگر به دنبال حل مشکل دستگاه خود بدون دغدغه هستید، می‌بایست عیب یابی خرابی را به تعمیرگاه مرکزی تلویزیون سونی بسپارید.
برای شروع دریافت خدمات از مرکز تعمیرات سونی می‌توانید از همین صفحه یک مرکز نزدیک به محل سکونت خود پیدا کرده و با آن تماس بگیرید.
در این صورت تکنسینی متخصص و مجرب به محل سکونت شما اعزام خواهد شد. فراموش نکنید با سپردن تعمیر تلویزیون سونی به نمایندگی می‌توانید فاکتور، ضمانت نامه و برگه رسید (در صورت انتقال قطعه معیوب به تعمیرگاه) دریافت کنید. قطعا چنین خدماتی از سوی تعمیرگاه محلی یا سیار ارائه نمی‌شود.

تعمیر تلویزیون

اگر به دنبال تعمیرکار تلویزیون براساس نوع برند و یا محل زندگیتان ...

تعمیر تلویزیون سامسونگ

بهترین راهکار جهت عیب یابی و رفع خرابی تلویزیون سامسونگ ..