تعمیر جاروبرقی پارس خزر

تعمیر جاروبرقی پارس خزر یک امر تخصصی است که تنها یک تعمیرکار مجرب و کاربلد باید آن را انجام دهد. نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس خزر با جمع آوری تکنسین تعمیرات متخصص و حرفه ای کار شما را جهت تعمیر انواع خرابی جاروبرقی، از برد گرفته تا لوله خرطومی، راحت کرده است. به عنوان مثال جهت تعمیر موتور جاروبرقی پارس خزر می‌توانید یک تماس تلفنی با نمایندگی مربوطه برقرار کنید تا پروسه عیب یابی و تعمیر جاروبرقی به سرعت آغاز شود.

در این صورت نمایندگی تعمیر جاروبرقی پارس خزر با اعزام تعمیرکار در کوتاه ترین زمان به صورت شبانه روزی، مشکل جاروبرقی را پیدا کرده و نسبت به تعمیر آن اقدام خواهد کرد. در این صفحه از کاری تی لیست چندین تعمیرگاه مجاز پارس خزر را برای شما آماده کرده‌ایم تا بر اساس سلیقه با یکی از آنها تماس بگیرید.

پیدا کردن تعمیرکار جاروبرقی پارس خزر در زمان کوتاه

شماره تماس نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس خزر با سرچ کوتاه در گوگل

اعزام تعمیرکار جاروبرقی پارس خزر با یک تماس

لیست خدمات تعمیر جاروبرقی پارس خزر

به طور کلی خدمات تعمیر جارو برقی برند پارس خزر شامل عیب یابی و تعمیر قطعات داخلی، سرویس دستگاه، حل مشکل روشن نشدن دستگاه و مجموعاً هرگونه اقدامی که در راستای حفظ، نگهداری و تعمیر جاروبرقی پارس خزر است، می‌باشد. در لیست زیر رایج‌ترین خدمات تعمیرات جاروبرقی های پارس خزر را مشاهده می‌کنید:

  • تعمیر یا تعویض کلیه قطعات داخلی دستگاه نظیر موتور، برد، فیلتر، زغال، سیم پیچ و …
  • حل مشکل عدم مشکل جاروبرقی پارس خزر
  • تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی پارس خزر
  • عیب یابی صدای جاروبرقی پارس خزر
  • حل مشکل روشن نشدن جاروبرقی پارس خزر
  • از بین بردن مشکل جرقه زدن جاروبرقی پارس خزر
  • سرویس جاروبرقی پارس خزر

تعمیر موتور جاروبرقی پارس خزر

موتور اصلی‌ترین قطعه جاروبرقی پارس خزر است که تعمیر آن به مراتب پیچیده و دشوار است. بنابراین توصیه می‌کنیم در صورت خرابی موتور جاروبرقی تعمیر آن را از نمایندگی های مجاز بخواهید.

تعمیر برد جاروبرقی پارس خزر

خرابی برد جاروبرقی علائم و نشانه‌های زیادی دارد. با این تفاسیر در زمان خراب شدن برد جاروبرقی پارس خزر تنها یک موضوع مهم است: تعمیر برد جاروبرقی پارس خزر را به تعمیرگاه حرفه ای و معتبر بسپارید.

تعمیر لوله خرطومی جاروبرقی پارس خزر

یکی از خدمات تعمیر جاروبرقی پارس خزر که توسط نمایندگی‌ها ارائه می‌شود، تعمیر لوله خرطومی است. هرگونه خرابی در لوله خرطومی باعث نقص در عملکرد مکش جاربروقی می‌شود و باید فوراً تعمیر گردد.

تعمیر برس جاروبرقی پارس خزر

برس جاروبرقی نقش اساسی در جمع آوری زباله و گرد و خاک دارد، بنابراین جهت بهبود مکش جارو باید کوچکترین خرابی در این قطعه به سرعت تشخیص داده و برطرف شود.

تعویض فیلتر جاروبرقی پارس خزر

خرابی فیلتر جاروبرقی می‌تواند سلامتی شما را به خطر بیندازد! چرا که در این صورت گرد و غبار و آلاینده های ریز به خوبی پاکسازی نمی‌شوند. برای تعویض فیلتر می‌توانید از نمایندگی ها کمک بگیرید.

تعمیر لوله تلسکوپی جاروبرقی پارس خزر

یکی دیگر از خدمات تعمیر جاروبرقی پارس خزر تعمیر لوله تلسکوپی جاروبرقی است. این لوله نقش اساسی در جمع آوری زباله داشته، بنابراین تعمیر لوله تلسکوپی جاروبرقی پارس خزر باید در اولویت قرار بگیرد.

تعمیرات جاروبرقی پارس خزر

یکی از مهمترین مزایای تماس با نمایندگی یا مرکز تعمیر جاروبرقی پارس خزر جهت رفع ایراد جاروبرقی، اعزام تعمیرکار درب منزل است؛ به این ترتیب تعمیرکار به آدرس مدنظر شما اعزام می‌شود و عیب یابی و رفع مشکل را انجام می‌دهد. به این ترتیب شما از هرگونه تلاش جابجایی و انتقال جاروبرقی به تعمیرگاه دور خواهید ماند و خرابی جاروبرقی پارس خزر با سرعت بالا و کیفیت مناسب برطرف خواهد گشت.

هزینه تعمیر جاروبرقی پارس خزر

تعرفه تعمیرات خرابی جاروبرقی پارس خزر به شرح زیر است:

هزینه تعمیرات جاروبرقی پارس خزر
هزینه تعمیر موتور 750.000 تومان الی 1.400.000 تومان
هزینه تعمیر ترموستات 150.000 تومان الی 250.000 تومان
هزینه تعمیر بلبرینگ 150.000 تومان الی 200.000 تومان
هزینه تعمیر سیم جمع کن 150.000 تومان الی 650.000 تومان
هزینه تعمیر پروانه 100.000 تومان الی 150.000 تومان
هزینه تعمیر بالشتک 100.000 تومان الی 150.000 تومان

به طور کلی هزینه تعمیر هر قطعه به سایز جاروبرقی، مهارت تعمیرکار، فاصله نمایندگی از محل خرابی و … دارد.

تماس با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس خزر

با توجه به آن که تعمیر جاروبرقی تخصصی و پیچیده است، یافتن شماره نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس خزر در زمان بروز خرابی در یخچال اهمیت بسیار زیادی دارد. در این صورت تکنسین مجرب و حرفه ای خیلی سریع و در کوتاه ترین زمان به محل اعزام می‌شود تا پس از عیب یابی جاروبرقی، نسبت به تعمیرات آن اقدام نماید.

نگران نباشید! ما در همین صفحه لیستی از چندین تعمیرگاه با تجربه و معتبر را قرار داده‌ایم تا برای تعمیر جاروبرقی پارس خزر با آنها تماس بگیرید. فراموش نکنید نمایندگی‌های پارس خزر غالباً به صورت شبانه روزی آماده اعزام تعمیرکار به محل خرابی هستند.