لکه گیری و ترمیم رنگ یخچال

خدمات ترمیم رنگ یخچال با هدف رفع لکه، رفع خش و رفع خط خوردگی رنگ یخچال فریزر به مشتریان ارائه می‌شود. هرگونه پوسیدگی، خط خوردگی و بروز لکه روی بدنه یخچال ظاهر نازیبایی به آن می‌بخشد. در این مواقع می‌توان به جای تعویض یخچال فریزر رنگ و رو رفته، اقدام به از بین بردن خط و خش روی یخچال نمود.
جهت از بین بردن خش روی یخچال بهتر است از تعمیرکاران حرفه‌ای کمک بگیرید، چرا که لکه گیری رنگ یخچال یک امر تخصصی است. اگر نیاز به تعمیرکار حرفه‌ای در زمینه ترمیم رنگ دارید، کاری تی بهترین نمایندگی‌های تعمیرات یخچال فریزر در شهرتان را به شما معرفی خواهد کرد.

پیدا کردن نیروی متخصص در کوتاه‌ترین زمان

تکنسین ترمیم رنگ یخچال با یک سرچ کوتاه

اعزام نیروعی لکه گیری یخچال با یک تماس

خدمات مربوط به لکه گیری یا ترمیم رنگ یخچال

خدمات ترمیم رنگ یخچال شامل مجموعه اقدامات مختلف جهت بازسازی و تعمیر رنگ یخچال است که در طول آن رنگ درب و بدنه یخچال فریزر احیاء می‌شود. رفع خط و خش روی یخچال، رفع رنگ پریدگی، لکه گیری و غیره از جمله مواردی است که در پی آن مشتریان سفارش ترمیم رنگ یخچال فریزر را ثبت می‌کنند. البته سفارش لکه گیری رنگ یخچال محدود به زمان فرسوده شدن رنگ نیست! گاهی اوقات مشتریان با هدف یک دست کردن رنگ یخچال با محیط آشپزخانه از خدمات تعمیر رنگ یخچال فریزر استفاده می‌کنند. این کار به زیبایی هرچه بیشتر دکوراسیون خانه کمک می‌کند.

در ادامه برخی از مهمترین خدمات مربوط به ترمیم رنگ توسط تعمیرکاران یخچال فریزر را مشاهده می‌کنید:

 • حذف خط و خش بدنه یخچال
 • حذف رنگ پریدگی
 • ترمیم رنگ یخچال
 • لکه گیری رنگ یخچال
 • حذف و رفع پوسته پوسته شدن رنگ
 • رفع کدر شدگی رنگ یخچال
 • رفع زنگ زدگی رنگ یخچال
 • رفع گودی بدنه یخچال
آگهی بیشتر...

لکه گیری بخش‌های مختلف رنگ یخچال

خدمات ترمیم رنگ یخچال مربوط به تمام سطوح یخچال است؛ از درب یخچال گرفته تا بدنه آن. در این خدمات تعمیرکار جهت از بین بردن خش روی درب یخچال، لکه گیری گوشه‌های یخچال، بازسازی رنگ دیواره یخچال و سایر قسمت‌های یخچال اقدامات لازم را انجام می‌دهد. در واقع اگر درب یخچال شما در معرض دید است یا اگر تنها رنگ یکی از سطوح یخچال آسیب دیده است، می‌توانید از بین بردن خط و خش روی یخچال را تنها به آن سطح معطوف کنید.

در ادامه انواع بخش‌های یخچال فریزر که امکان ترمیم و بازسازی آن وجود دارد، معرفی شده است:

 • تعمیر رنگ درب یخچال فریزر
 • تعمیر رنگ گوشه‌های یخچال فریزر
 • تعمیر رنگ دیواره‌های یخچال فریزر
 • تعمیر رنگ کل بدنه یخچال فریزر

اگرچه بازسازی رنگ یخچال فریزر برای قسمت‌های مختلف آن امکان پذیر است، اما پیشنهاد می‌شود با اندکی هزینه بیشتر تمام قسمت‌های آن را رنگ آمیزی کنید تا یخچال ظاهر جذاب‌تری در آشپزخانه شما داشته باشد.

مراحل از بین بردن خط و خش روی یخچال توسط تعمیرکاران یخچال

خدمات ترمیم رنگ یخچال در ظاهر بسیار ساده است، اما باید قبول کرد از بین بردن خط و خش روی یخچال یک هنر است که تنها افرادی که مهارت لازم را داشته باشند، می‌توانند آن را به نحو احسن انجام دهند. اولین مرحله برای از بین بردن خش درب یخچال فراهم کردن تجهیزات لازم است. در حال حاضر پروسه تعمیر رنگ یخچال نیاز به رنگ، ابزار رنگ کاری، سنباده، مواد شوینده، تکه پارچه، روزنامه، دستکش، ماسک و غیره دارد.

پس از فراهم کردن تجهیزات ابتدا یخچال فریزر از برق کشیده می‌شود. سپس با توجه به منطقه لکه گیری رنگ یخچال باید عملیات متفاوتی انجام داد. برای مثال اگر تنها درب نیاز به ترمیم رنگ داشته باشد، بهتر است درب از یخچال فریزر جدا شود. اینگونه عملیات رنگ کاری بهتر انجام خواهد شد. در غیر این صورت اگر کل یخچال نیاز به رنگ کاری داشته باشد، معمولا درب یخچال از بدنه جدا نمی‌شود.

در ادامه رنگ آمیزی، در صورت وجود شرایط باید یخچال را به یک محیط باز منتقل کرد. دقت کنید رنگ کردن یخچال بر خلاف باور عموم اصلا ساده نیست. در این مرحله تکنسین مربوطه ابتدا با استفاده از روش‌های مختلف هرگونه گودی یا برآمدگی را برطرف می‌نماید. سپس از سمباده برای صاف کردن سطح یخچال استفاده خواهد شد. پس از زیرسازی حرفه‌ای نوبت به مالیدن رنگ به یخچال می‌رسد. ناگفته نماند در اغلب اوقات استفاده از پولیش یخچال استیل می‌تواند جلوه بر رنگ کاری بیفراید.

دریافت خدمات لگه کیری و ترمیم رنگ یخچال

اگر بابت ترمیم رنگ یخچال به دنبال یک تعمیرکار حرفه ای هستید، به شما تبریک می‌گویم. چرا که لکه گیری رنگ یخچال می‌تواند ظاهر آشپزخانه شما را به کلی تغییر دهد. با این حال نباید فراموش کرد از بین بردن خط و خش روی یخچال یک امر تخصصی است. بنابراین این کار باید توسط نیروهای متخصص انجام شود.
با مراجعه به صفحه تعمیر یخچال در سایت کاری تی لیستی از تعمیرکاران حرفه ای در اختیار شما قرار می‌گیرد. این تعمیرکاران آماده ارائه انواع خدمات در زمینه رفع لکه، رفع خش، رفع خط خوردگی، رفع زنگ زدگی و غیره در رنگ یخچال هستند. پیشنهاد می‌کنم حتما از تعمیرکاران معرفی شده توسط کاری تی برای تعمیر رنگ یخچال کمک بگیرید.