تعمیرات موتور یخچال سامسونگ

موتور(کمپرسور) یخچال فریزر سامسونگ (SAMSUNG) خیلی سخت خراب می‌شود. اما قرار نیست احتمال خرابی آن صفر باشد. اگر از یخچال فریزرهای این برند کره‌ای استفاده می‌کنید، شاید موتور یخچالتان به دلایل مختلف آسیب ببیند و حتی بسوزد. در این شرایط نیاز به تعمیر موتور یخچال سامسونگ خواهید داشت. دقت کنید موتور اصلی‌ترین قطعه در داخل یخچال است. بنابراین هر چه سریعتر باید برای تعمیر موتور یخچال فریزر سامسونگ دست به کار شوید. در غیر این صورت ممکن است آسیب وارده بیشتر و بیشتر شود.

در کوتاه‌ترین زمان

با یک سرچ کوتاه در اینترنت

فقط با یک تماس

خدمات تعمیر موتور یخچال سامسونگ SAMSUNG

تعمیر موتور یخچال فریزر سامسونگ باید توسط تعمیرکاران مجاز انجام شود. اگر پروسه عیب یابی و تعمیرات موتور یخچال سامسونگ را به یک متخصص حرفه‌ای بسپارید، از خدمات حرفه‌ای نیز بهره مند خواهید شد. در ادامه لیستی از خدمات منحصر به فرد ارائه شده است که با مطالعه آن متوجه می‌شوید چرا باید یخچال خود را به یک نمایندگی بسپارید:

در لیست زیر به انواع خدمات نمایندگی یا مرکز تعمیر یخچال فریزر سامسونگ اشاره شده است:

 • تعمیرات موتور یخچال سامسونگ
 • بررسی و تعمیر موتور
 • عیب یابی موتور در سریعترین زمان
 • تعویض موتور باکیفیت بالا در صورت نیاز
 • تعمیر موتور یخچال به صورت شبانه‌روزی
 • بهره مندی از متخصصین حرفه‌ای و کاربلد
 • ضمانت خدمات

قیمت مناسب

رفع مشکل و تعمیرات موتور یخچال فریزر سامسونگ
آگهی بیشتر...

چطور متوجه شویم موتور یخچال سامسونگ نیاز به تعمیر دارد؟

چنانچه شاهد یکی از علائم زیر بودید، بدانید و آگاه باشید موتور یخچال شما آسیب دیده است. در این شرایط باید در اسرع وقت برای تعمیر موتور یخچال سامسونگ اقدام کنید.

 • موتور صدای غیر عادی می‌دهد.
 • سرمای یخچال کم یا زیاد است.
 • موتور یکسره کار می‌کند.
 • موتور یخچال بیش از حد داغ می‌شود.
 • کمپرسور(موتور) اصلا کار نمی‌کند.

تعمیرات موتور یخچال سامسونگ؛ داشتن صدای غیر عادی

شاید واضح‌ترین نشانه‌ی خرابی موتور، شنیدن صداهای غیر عادی در حین کار باشد. شل شدن پیچ‌ها و اتصالات داخلی می‌تواند علت این صداهای عجیب باشد که در صورت عدم بررسی حتی باعث سوختن موتور خواهد شد.

نیاز به تعمیر کمپرسور یخچال سامسونگ؛ سرمای یخچال کم یا زیاد است

وظیفه اصلی موتور به گردش درآوردن گاز مبرد است. این گاز باعث تامین سرمایش لازم در داخل یخچال فریزر می‌شود. اگر سرمای یخچال زیاد است یا اگر سرمای کافی برای انجماد موادغذایی تولید نمی‌شود، باید به سلامت موتور یخچال شک کنید.

خرابی موتور یخچال سامسونگ؛ موتور یخچال بیش از حد داغ می‌شود

آیا موتور داغ است؟ در اغلب اوقات این موضوع عادی خواهد بود. اما اگر موتور بیش از حد داغ باشد، می‌تواند علامت خرابی باشد. در بسیاری از مواقع عملکرد نادرست قطعات مرتبط با یخچال منجر به این مشکل می‌شود.

تعمیر کمپرسور یخچال سامسونگ؛ موتور اصلا کار نمی‌کند

ممکن است در طول استفاده از یخچال متوجه شوید که موتور اصلا کار نمی‌کند. در این صورت باید به فکر تعمیر و در اغلب موارد تعویض موتور باشید.

مراحل عیب یابی و تعمیر موتور یخچال سامسونگ

حتی اگر دغدغه زیادی در طول روز دارید، تعمیر موتور یخچال فریزر سامسونگ باید در اولویت کارهای شما قرار بگیرد. خوشبختانه با وجود نمایندگی‌ها و تعمیرگاه های مجاز عیب یابی و تعمیر موتور یخچال تسهیل پیدا کرده است. روند کار به این صورت می‌باشد که تکنسین مربوطه پس از ثبت درخواست به محل مدنظر شما اعزام می‌شوند. پس از اعزام، عیب و ایراد موتور بررسی و هزینه رفع آن برآورد می‌گردد. چنانچه موافقت خود را برای ارائه خدمات با هزینه ارائه شده اعلام کنید، تعمیرکار با توجه به نوع خرابی شروع به تعمیر موتور می‌کند.

تعویض موتور یخچال سامسونگ

نکته که درباره تعمیر موتور یخچال سامسونگ باید بدانید این است که اگرچه تعمیر انواع خرابی موتور به صورت کاملا حرفه‌ای و تخصصی انجام می‌شود، اما تضمینی برای کارکرد صحیح موتور پس از تعمیر آن وجود ندارد. به هر حال اغلب موتورها عمر مفیدی دارند که پس از پایان آن دچار خرابی می‌شوند. در چنین شرایطی تعمیر خرابی نیز نمی‌تواند چندان مفید واق شود، چرا که پس از مدتی موتور مجددا با مشکل مواجه می‌گردد. اما اگر بخواهید موتور یخچال را تعویض کنید، در واقع انگار یک موتور جدید روی یخچال خود نصب کرده‌اید. در این صورت یخچال شما یک جان دوباره خواهد گرفت.

آیا تعمیر و تعویض موتور یخچال بدون جابجایی انجام می‌شود؟

بله، تعمیر موتور یخچال سامسونگ به این صورت است که تعمیرکار موتور را از یخچال جدا و جهت تعمیر، آن را به تعمیرگاه می‌برد. سپس پس از عیب یابی موتور آن را نصب می‌کند.

برای تعمیرات موتور یخچال سامسونگ باید چیکار کنم؟

به محض این که متوجه خرابی موتور یخچال سامسونگ شدید بهتر است با شماره‌های نمایندگی‌های سایت کاری تی تماس بگیرید.

آیا اعزام تعمیرکار برای رفع مشکل موتور یخچال فریزر سامسونگ امکان پذیر است؟

آیا موتور سوخته یخچال سامسونگ، قابل تعمیر است؟

در بسیاری از موارد ممکن است موتور نیم سوز شود(این کار توسط تعمیرکار متخصص قابل تشخیص است). در این حالت موتور کارکرد درستی نخواهد داشت، همچنین درصورتی که موتور کاملا سوخته باشد نیاز به تعویض دارد.

هزینه تعویض یا تعمیر موتور یخچال سامسونگ

هزینه تعویض یا تعمیر موتور یخچال فریزر سامسونگ در نوع خود چالش برانگیز است. اگر بخواهید خرابی موتور تعمیر شود، نسبت به نوع خرابی باید هزینه بپردازید. از طرفی اگر تصمیم به تعویض موتور گرفته باشید، باید ببینید موتور شما چگونه است. برای مثال قیمت موتورهای اینورتردار و موتورهای بدون اینورتر متفاوت خواهد بود.
البته تجربه ثابت کرده هزینه تعمیر موتور معمولا نصف هزینه تعویض موتور است. با توجه به این که معلوم نیست پس از تعمیرات موتور یخچال سامسونگ چقدر این قطعه برای شما کار کند، تعویض قطعه بهترین تصمیمی است که می‌توانید بگیرید. البته این شما هستید که تصمیم آخر را می‌گیرید.