تعمیر فرو رفتگی درب یخچال

خدمات تعمیر فرو رفتگی درب یخچال (تعمیر قری درب یخچال) با هدف صاف کردن ناهمواری، خم شدگی، خالی شدگی و برطرف کردن هرگونه چال و سوراخ روی درب یخچال فریزر ارائه می‌شود. درب یخچال فریزر در برابر ضربه و فشار آسیب پذیر است. کوچکترین ضربه به در یخچال فریزر باعث بروز گودی، فرو رفتگی، چاله و در مجموع عیوب ظاهری می‌شود. قطع به یقین اینگونه مشکلات ظاهری می‌تواند زیبایی ظاهر یخچال فریزر و آشپزخانه را کاهش دهد. از همین بابت می‌بایست برای رفع فرو رفتگی درب یخچال اقدام کنید.

رفع خرابی ناشی از ضربه یا برخورد اجسام به درب یخچال تحت عنوان تعمیر تو رفتگی درب یخچال انجام می‌شود. تعمیر فرورفتگی درب یخچال شباهت زیادی با صافکاری خودروی تصادفی دارد. از همین جهت تعمیر فرورفتگی در یخچال به صافکاری درب یخچال تشبیه می‌شود.

پیدا کردن تعمیرکار تعمیر تو رفتگی درب یخچال در سریع‌ترین زمان

تعمیر فرو رفتگی درب یخچال فقط با یک سرچ کوتاه

رفع فرو رفتگی درب یخچال با اعزام متخصص فقط با یک تماس

علت به وجود آمدن انواع فرورفتگی درب یخچال

درب یخچال فریزر معمولا از یک ورق نازک استیل ساخته می‌شود؛ با توجه به ضخامت نسبتاً کم این ورقه، بدیهی است درب آن مستعد فرورفتگی در اثر ضربه و فشار باشد.
بنابراین کوچکترین ضربه یا فشار به درب یخچال فریزر می‌تواند سبب فرورفتگی در یخچال شود. در نتیجه گودی درب یخچال یا حفره درب یخچال اصلا عجیب نیست، خصوصا در زمان اسباب کشی یا انتقال یخچال فریزر از یک مکان به مکان دیگر، هر لحظه امکان به وجود آمدن تو رفتگی وجود دارد.

رفع و تعمیر تو رفتگی درب یخچال مثل روز اول!

تعمیر فرو رفتگی درب یخچال تا حدود زیادی به شدت ضربه بستگی دارد. گاهی اوقات میزان فشار وارده بر اثر ضربه بسیار کم است. در نتیجه یک فرورفتگی (قری) کوچک در درب یخچال فریزر ایجاد می‌شود. در این مواقع امکان رفع فرو رفتگی درب یخچال به نحو احسن وجود دارد. اما گاهی اوقات شدت ضربه به حدی است که فرو رفتگی سبب ایجاد یک چاله و گودی عمیق در درب یخچال فریزر می‌شود.
البته نیازی به نگرانی نیست، چرا که اگر در این صورت تعمیر تو رفتگی درب یخچال توسط تکنسین حرفه‌ای و با تجهیزات پیشرفته انجام شود، می‌توان درب یخچال را مثل روز اول صاف و یکدست نمود. دقت کنید این کار باید حتما توسط یک نیروی ماهر انجام شود، نه یک تعمیرکار محلی!

آگهی بیشتر...

بهترین روش رفع فرو رفتگی درب یخچال

روش‌های متعددی جهت تعمیر فرو رفتگی درب یخچال (تعمیر قری درب یخچال) وجود دارد. بسیاری از افراد با استفاده از تلمبه خانگی، سشوار و یخ یا حتی چسب حرارتی اقدام به از بین بردن فرورفتگی می‌کنند. با این حال باید بدانید صاف کردن گودی و چاله درب یخچال فریزر به صورت شخصی اقدامی است که تنها می‌تواند خرابی را بدتر کند.
بدون شک بهترین اقدام جهت رفع فرورفتگی در یخچال فریزر، سپردن تعمیرات آن به یک صافکار درب یخچال فریزر است.

صافکاری درب یخچال توسط تعمیرکار

صافکاری در یخچال فریزر یکی از خدمات تعمیرکاران حرفه ای یخچال است که در طول آن اقدام به تعمیر تو رفتگی درب یخچال می‌کنند. در صافکاری درب یخچال هرگونه فرورفتگی، گودی، سطح ناهموار و … روی یخچال برطرف می‌شود. بسته به شدت فرورفتگی این خدمات می‌تواند در خانه یا تعمیرگاه انجام شود.

سوالات متداول تعمیر فرورفتگی درب یخچال

پاسخ به پرسش‌های رفع تو رفتگی یخچال

ایا تعمیر فرو رفتگی درب یخچال در خانه انجام می‌شود؟

بسته به میران فرورفتگی دارد، اما در اغلب اوقات تعمیر فرو رفتگی درب یخچال ساید، فریزر و یخچال معمولی در خانه انجام می‌شود.

آیا با تعمیر ضربه خوردگی یا فرو رفتگی درب یخچال ظاهر یخچال مثل روز اول نو می‌شود؟

اگر تعمیر تورفتگی درب یخچال توسط تکنسین حرفه‌ای انجام شود، می‌توان انتظار داشت درب یخچال مثل روز اول صاف و هموار شود.

تعمیرات انواع فرو رفتگی (قری) در یخچال در تهران

امکان تعمیر فرو رفتگی درب یخچال در خانه برای اهالی شهر تهران به سادگی امکان‌پذیر است. چنانچه ساکن تهران هستید و یک گودی یا فرورفتگی در درب یخچال، ظاهر یخچال فریزر شما را تخریب کرده است، این امکان وجود دارد تا با دریافت تعمیرات، درب یخچال فریزر خود را مثل روز اول صاف و یکدست کنید. برای این کار می‌بایست از نمایندگی‌ها و مراکز تعمیرات فعال در شهر تهران درخواست اعزام نیرو نمایید. نیروی متخصص پس از حضور نسبت به تعمیر فرورفتگی یخچال اقدام خواهد کرد.

تعمیرات فرورفتگی درب در انواع برند یخچال

تو رفتگی برای انواع برندهای یخچال فریزر اتفاق می‌افتد. خوشبختانه خدمات رفع فرو رفتگی درب یخچال منحصر به برند خاصی نبوده و یک تعمیرکار حرفه‌ای قادر است صافکاری درب یخچال انواع برندها را انجام دهد. لیست زیر خدمات تعمیر ضربه خوردگی یخچال در برندهای مختلف را نشان می‌دهد:

  • رفع فرورفتگی درب یخچال سامسونگ
  • تعمیر فرو رفتگی در یخچال بوش
  • تعمیر فرورفتگی در یخچال امرسان
  • رفع فرورفتگی درب یخچال ال جی
  • صافکاری درب یخچال هیمالیا

جهت تعمیرات فرورفتگی در یخچال فریزر در انواع برندها کافی است با یک نمایندگی مجاز یا مرکز تعمیرات معتبر تماس بگیرید.

شماره تعمیرکار فرو رفتگی درب یخچال در تهران

اگرچه عیوب ظاهری یخچال فریزر مثل ناهمواری، خم شدگی، خالی شدگی، چال، سوراخ و … یک نقص فنی به شمار نمی‌رود، اما می‌تواند جلوه یخچال فریزر را نازیبا سازد. از همین بابت در صورت وجود سطح ناهموار روی درب یخچال می‌بایست از خدمات تعمیر فرو رفتگی درب یخچال استفاده کنید.
با تعمیر تو رفتگی درب یخچال درب یخچال مثل روز اول صاف و یکدست خواهد شد. البته اگر برای رفع فرو رفتگی درب یخچال قادر به پیدا کردن تعمیرکار نیستید، کاری تی به شما در این زمینه کمک خواهد کرد. ما بهترین تعمیرکاران یخچال فریزر را به شما معرفی کرده‌ایم.