تعمیر پوسیدگی یخچال

وجود عیوب ظاهری در یخچال مانند پوسیدگی درب یخچال (زنگ زدگی درب یخچال) سبب ایجاد مشکلاتی مانند برق گرفتگی، ظاهری نا مناسب … خواهد شد. بسیاری از افراد نمی‌دانند که تعمیر پوسیدگی درب یخچال یا ساید توسط تعمیرکاران متخصص یخچال امکان پذیر است از این جهت به جای از بین بردن زنگ زدگی درب یخچال به فکر تعویض یخچال یا درب خواهند بود!!

اگر درب یا بدنه یخچال شما پوسیده (پوسته پوسته یا لایه لایه) شده یا این که دچار زنگ زدگی شده است نگران نباشید چرا که تعمیر زنگ زدگی درب یخچال و ساید یا تعمیر پوسیدگی بدنه یخچال جزو خدمات مربوط به تعمیر درب یخچال است که به راحتی توسط افراد متخصص این حوزه امکان پذیر می‌باشد و شما با کمترین هزینه می‌توانید یخچال فریزر خود را نو کنید.

رفع پوسیدگی و زنگ زدگی بدنه یا درب یخچال در کوتاه‌ترین زمان

پیدا کردن تعمیرکاران متخصص جهت تعمیر زنگ زدگی درب یخچال با یک سرچ کوتاه

تماس با متخصص جهت رفع مشکل تعمیر پوسیدگی درب یخچال

متداولترین علت‌های پوسیدگی درب یا بدنه یخچال

مهمترین دلیل پوسیدگی بدنه و درب یخچال فریزر باقی ماندن رطوبت به مدت طولانی روی درب، بدنه یا کف یخچال است. این مشکل معمولا زمانی ایجاد می‌شود که به آبریزی یخچال فریزر بی توجه باشیم.
همچنین نشت آب از آبسردکن می‌تواند باعث نفوذ رطوبت به بدنه و درب یخچال فریزر شود. البته علاوه بر رطوبت که مهمترین عامل پوسیده شدن درب یخچال است، نباید از اثرات قرار گرفتن یخچل فریزر در مجاورت اجاق گاز یا تابش مستقیم نور خورشید غافل شد.
به عبارتی حرارت هم می‌تواند یک عامل موثر در پوسیدگی بدنه و درب یخچال و در نتیجه کاهش عمر مفید یخچال فریزر باشد. در این مواقع جهت جلوگیری از آسیب بیشتر می‌توان از خدمات تعمیر پوسیدگی یخچال یا تعمیر پوسیدگی درب یخچال بر حسب نیاز استفاده کرد.

آگهی بیشتر...

خدمات تعمیر پوسیدگی و زنگ زدگی درب یا بدنه یخچال

خدمات تعمیر پوسیدگی یخچال یا تعمیر زنگ زدگی درب یخچال شامل مجموعه اقداماتی در راستای از بین بردن پوسیدگی درب یا بدنه یخچال فریزر و حذف زنگ زدگی درب یا بدنه یخچال است. در این مواقع تعمیرکاران ماهر در محل حاضر شده و با توجه به شدت و نوع خرابی، اقدام به تعمیر یخچال فریزر می‌کنند.
نحوه تعمیر پوسیدگی و زنگ زدگی یخچال معمولا به این صورت است که پس از بتونه کاری و رنگ زیر لایه، رنگ آمیزی یخچال انجام می‌شود. چنانچه این خدمت توسط تکنسین نمایندگی یا مرکز تعمیرات مجاز انجام شده باشد، می‌توان نسبت به کیفیت نهایی کار اطمینان داشت.

تعمیر زنگ زدگی درب یخچال مانند روز اول!

رفع زنگ زدگی درب یخچال می‌تواند تا حدودی پیچیده و مشکل باشد، اما اگر زیر نظر متخصص حرفه ای انجام شود، بدون شک یخچال همان ظاهر روز اول را خواهد داشت. برای این کار نیاز است تا بدنه یا درب یخچال به صورت کامل تمیز شود.
در واقع باید تمام ضایعات اضافی را از سطح یخچال حذف کرد. سپس نوبت به بتونه کشی می‌رسد. پس از بتونه کشی و استفاده از آستر یا رنگ زیرلایه، پروسه رنگ کاری یخچال با دستگاه‌های مخصوص انجام خواهد شد.
فراموش نکنید بسته به شدت پوسیدگی و زنگ زدگی و البته اینکه تعمیرات پوسیدگی و زنگ زدگی با آلودگی صوتی و شیمیایی همراه است، ممکن است تعمیرکار مجبور باشد درب یا بدنه را در کارگاه رنگ آمیزی کند. در این مواقع حتما از وی رسید دریافت کنید.

مزیت استفاده از فرد متخصص در تعمیر پوسیدگی درب یخچال

بدون شک تعمیر پوسیدگی یخچال و تعمیر پوسیدگی درب یخچال نیاز به مهارت خاصی داشته و حتی از عهده برخی از تعمیرکاران حرفه‌ای خارج است. بنابراین حتما این کار باید زیر نظر تکنسین مجرب و حرفه ای انجام شود. در غیر این صورت مشکلات عدیده‌ای برای شما و یخچالتان ایجاد خواهد شد.
به طور خلاصه می‌توان گفت مزیت سپردن تعمیر فرسودگی و زنگ زدگی درب و بدنه یخچال توسط یک متخصص حرفه‌ای، اطمینان به از بین بردن عیب و ایراد ظاهری به نحو احسن است. اما اگر رفع این مشکلات را به تعمیرکاران ناوارد بسپارید، نباید انتظار داشته باشید رنگ یخچال مثل روز اول باشد.

آیا تعمیر زنگ زدگی درب یخچال بدون جابجایی امکان‌پذیر است؟

پاسخ به این سوال بستگی به شدت زنگ زدگی و نمایندگی ارائه دهنده خدمات دارد. گاهی اوقات شدت زنگ زدگی به حدی است که تعمیرکار ترجیح می‌دهد عملیات از بین بردن زنگ زدگی و پوسیدگی در کارگاه انجام شود، اما تجربه نشان داده تعمیرات پوسیدگی و زنگ زدگی یخچال اغلب اوقات در محل مشتری قابل انجام است، به خصوص اگر محل سکونت شما فضای باز داشته باشد.

تعمیر پوسیدگی و زنگ زدگی یخچال با اعزام تکنسین

با توجه به مشکل بسیاری از کاربران در پیدا کردن یک تعمیرکار حرفه ای جهت تعمیر پوسیدگی درب یخچال و تعمیر زنگ زدگی درب یخچال در منزل ما بر آن شدیم تا در این صفحه اقدام به معرفی لیستی از چندین نمایندگی معتبر که اقدام به ارائه خدمات تعمیر پوسیدگی یخچال می‌کنند، بنماییم.

به هر حال رفع پوسیدگی و زنگ زدگی یخچال مانند خدمات ترمیم رنگ یخچال بوده و کار هر تعمیرکاری نیست! البته در زمان انتخاب نمایندگی جهت اعزام تعمیرکار برای رفع عیوب ظاهری نظیر پوسیدگی و زنگ زدگی، حتما به دو نکته توجه کنید. اول اینکه آیا نمایندگی به محل سکونت شما نزدیک است؟ دوم هم اینکه آیا نمایندگی مربوطه از نشانه‌های یک نمایندگی معتبر و با اعتماد برخوردار می‌باشد؟ اگر پاسخ هر دو سوال مثبت بود، با نمایندگی مربوطه جهت دریافت خدمات تماس بگیرید.